Kontaktid


Doktoriõppe programmijuhid

ÕPPEKAVA PROGRAMMIJUHT KONTAKT
Ajalugu Janet Laidla janet.laidla@ut.ee
737 6509
Jakobi 2-231
Eesti ja soome-ugri keeleteadus Ann Veismann ann.veismann@ut.ee
Jakobi 2-402
Filosoofia Francesco Orsi francesco.orsi@ut.ee
Jakobi 2-326
Germaani-romaani filoloogia Raili Marling raili.marling@ut.ee
Lossi 3-313
Kirjandus ja kultuuriteadused Art Leete art.leete@ut.ee
737 6257
Ülikooli 16-211
Semiootika ja kultuuriteooria Anti Randviir anti.randviir@ut.ee
737 5934
Jakobi 2-309
Religiooniuuringud ja teoloogia Ain Riistan ain.riistan@ut.ee
737 5303
Ülikooli 18-309A
Vene ja slaavi filoloogia Ljubov Kisseljova ljubov.kisseljova@ut.ee
737 5353
Lossi 3-231