Kontakt

Tartu Ülikooli doktorikoolide kontaktid

Doktorikoolide projektijuht

  • Doktorikoolide arendustegevused
Ann Veismann,
ann.veismann@ut.ee

Ürituste projektijuht

  • Tudengite koordinaator Tartu Ülikoolis
  • Riigihanked
  • Nõustamine doktorikoolide ürituste osas

Merili Hansen,
merili.hansen@ut.ee

 

 

Projektide spetsialist

  • Mobiilsustoetused

Käroliin Jääger,
karoliin.jaager@ut.ee 

Ürituste koordinaator

  • Kirjutamislaagrite korraldamine
Katarina Damčević
katarina.damcevic@ut.ee

Ürituste koordinaator

  • Üldoskuskoolituste korraldamine
Mariann Proos
mariann.proos@ut.ee

Projektide spetsialist

  • Kodulehtede haldamine
  • Doktorikoolide kommunikatsioon

Kaija Rinken
kaija.rinken@ut.ee

 

  Kultuuriteaduste ja kunstide doktorikool (KTKDK) Keeleteaduse, filosoofia ja semiootika doktorikool (KFSDK)
Juhtiv partnerülikool Tallinna Ülikool Tartu Ülikool
Doktorikooli juht Tartu Ülikoolis Kristin Kuutma,
kristin.kuutma@ut.ee
Karl Pajusalu,
karl.pajusalu@ut.ee
Koordinaator Tallinna Ülikoolis Merle Uuskari
merle.uuskari@tlu.ee
Merle Uuskari
merle.uuskari@tlu.ee
Koordinaator Eesti Kunstiakadeemias Irene Hütsi
irene.hutsi@artun.ee
 
Koordinaator Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias Liina Jääts
liina.jaats@eamt.ee
 
Koordinaator Eesti Kirjandusmuuseumis   Reet Hiiemäe,
reet@folklore.ee
Koordinaator Eesti Keele Instituudis   Hille Pajupuu,
hille.pajupuu@eki.ee
Koduleht Doktorikooli koostööpartnerite ühine koduleht  Doktorikooli koostööpartnerite ühine koduleht

 

Doktorikooli meililistid

Tartu Ülikooli valdkondlikud e–maili listid, mille kaudu saadetakse/listide liikmed võivad saata KTKDK ja KFSDK doktorantidele ja juhendajatele doktoriõpet puudutavat infot nt doktoriõppe korralduse, mobiilsustoetuste ja ürituste kohta. 
Tartu Ülikooli KTKDK ja KFSDK doktorantide list hv.doktorikool@lists.ut.ee
Tartu Ülikooli KTKDK ja KFSDK eksternide list hv.eksternid@lists.ut.ee
Tartu Ülikooli KTKDK ja KFSDK doktorantide juhendajate list  hv.dk.juhendajad@lists.ut.ee
Listidega liitumine Listidega liitumiseks/eemaldumiseks andke oma soovist teada Merili Hansenile, merili.hansen@ut.ee või liitu veebilehe kaudu.

 

Doktorikoolide partnerasutuste ülesed listid

KFSDK doktorikooli partnerasutuste ülene list

kfs.doktorikool@lists.ut.ee

KFSDK listiga liitumiseks/eemaldumiseks andke oma soovist teada Merili Hansenile, merili.hansen@ut.ee või liitu veebilehe kaudu.
KTKDK doktorikooli partnerasutuste ülene list ktkdk@lists.tlu.ee
Meililistiga liitumiseks andke palun oma soovist teada majordomo@lists.tlu.ee, kus kirja sisuks märkida “subscribe ktkdk@lists.tlu.ee e-posti aadress”. Kirjale teemat palume mitte kirjutada ja kiri peab olema lihttekstina.