DOKTORIKOOLIDE UUDISED


Algab üleülikooliline doktorantide rahuloluküsitlus
27.03.2020


Foto: Nele Tammeaid2. aprillist 4. maini on kõik TÜ doktorandid oodatud arvamust avaldama doktoriõppe teemadel, et aidata ülikoolil doktoriõppes muudatusi planeerida. Rohkem infot siin


Kandideeri nooremteaduri ametikohale
26.03.2020

Fotograar: Nele TammeaidTartu Ülikooli humanitaarteaduste ja kunstide valdkonnas on doktorantidel võimalik taas kandideerida ASTRA projekti PER ASPERA nooremteadurite ametikohtadele. Meede on mõeldud 3. ja 4. aasta doktorantidele nominaalajaga lõpetamise toetamiseks.

Vaata konkursi täpsemaid tingimusi siit.

COVID-19


Koroonaviiruse, COVID-19, leviku tõkestamiseks on Eesti Vabariigi valitsus kehtestanud Eestis eriolukorra. 
 

  • Olukord võib kiiresti muutuda. Jälgi pidevalt nii ülikooli kui ka riiklikke infokanaleid. Tartu Ülikool ootab kõikidelt oma akadeemilistelt organisatsioonidelt ning üliõpilastelt erakorralises olukorras vastutustundlikku käitumist ja kõikide üleriigiliste juhiste järgimist. 
    • Täpsem info ülikooli töökorralduse kohta Tartu Ülikooli KODULEHEL

      AMETLIK KINNITATUD INFO JA JUHISED COVID-19 PUHANGU KOHTA ON KÄTTESAADAV TERVISEAMETI KODULEHEL. 

  • Eriolukord kestab hetkel kuni 1. maini 2020
     
  • Tartu Ülikool lõpetab eriolukorra tõttu auditoorse õppetöö.
    • Teadusarendustegevus ja tugiüksuste töö Tartu Ülikoolis jätkub.
    • Ülikool soovitab kõikidel oma töötajatel võimalusel teha kaugtööd.
    • Tartu Ülikool tagab eriolukorra ajal kõigile oma töötajatele töölepingujärgse töötasu.
    • Vajalike koosolekute korraldamiseks saab kasutada digitaalseid vahendeid.
       
  • Alates 16. märtsist on kõik ülikooli hooned avalikkusele suletud. 
     
  • Töötajad ja üliõpilased, kes on välisriigist Eestisse saabunud pärast 12. märtsi 2020, peavad jääma kaheks nädalaks koju alates Eestisse saabumise hetkest.
     
  • Ülikool tühistab kõik kuni 30. aprillini 2020 planeeritud välislähetused. Uusi välislähetusi kuni 30. aprillini 2020 vormistada ei saa. 
     
  • Tartu Ülikool on otsustanud peatada kogu õpi- ja teadlasrände Eestisse ja Eestist välja kuni 30. aprillini 2020 või edasiste korraldusteni.
     
  • Küsimuste ja probleemide korral palume teil pöörduda määratud kontaktisikute poole instituutides ja kolledžites. Seoses eriolukorra kehtestamisega ei toimu üliõpilaste nõustamist koha peal. Palume kasutada elektroonilisi suhtluskanaleid või helistada.

KONTAKTID


Doktorikoolid ja doktorikoolide mobiilsustoetused:
Lii Lang (mobiilsus), 737 5346 lii.lang@ut.ee 
Merili Hansen (üritused), 737 6535, merili.hansen@ut.ee 


Ajaloo ja arheoloogia instituut

Üliõpilased: Külli Kuusik, 737 5651, kulli.kuusik@ut.ee
Töötajad: Valter Lang, 737 5652, valter.lang@ut.ee


Eesti ja üldkeeleteaduse instituut

Üliõpilased: Andrea Nagy, 737 5423, andrea.nagy@ut.ee või Ülle Niin, 737 5227, ylle.niin@ut.ee
Töötajad: Tiia Margus, 737 5221, tiia.margus@ut.ee või Liina Lindström, 513 8446 (8446), liina.lindstrom@ut.ee


Filosoofia ja semiootika instituut

Filosoofia üliõpilased ja töötajad: Ruth Jürjo, 737 5314, ruth.jurjo@ut.ee
Semiootika üliõpilased ja töötajad: Ulvi Urm, 737 5933, ulvi.urm@ut.ee


Kultuuriteaduste instituut

Üliõpilased: Osakondade õppekorralduse spetsialistid (https://www.ut.ee/et/kontakt/kultuuriteaduste-instituut)
Töötajad: Hille Roots, 737 5223, hille.roots@ut.ee või Art Leete, 737 6257, art.leete@ut.ee 


Usuteaduskond

Üliõpilased (BA ja MA): Kristel Põldma, 7375300, kristel.poldma@ut.ee
Töötajad ja doktorandid: Kairi Ots, 737 5301, kairi.ots@ut.ee 


Maailma keelte ja kultuuride kolledž

Üliõpilased: Osakondade õppekorralduse spetsialistid (https://www.ut.ee/et/kontakt/maailma-keelte-kultuuride-kolledz)
Maailma keelte ja kultuuride kolledžis kõrvaleriala võtvad üliõpilased saavad kogu vajaliku info oma aine õppejõult hiljemalt esmaspäeva hommikuks.

Töötajad: Osakondade õppekorralduse spetsialistid (https://www.ut.ee/et/kontakt/maailma-keelte-kultuuride-kolledz)
Üldkontakt kolledži tasandil: Age Allas, 737 6255, age.allas@ut.ee 
Üleülikoolilise keeleõppega seotud küsimused: Kätlin Luhamägi, 737 5357, katlin.luhamagi@ut.ee


Viljandi kultuuriakadeemia:

Üliõpilased: Osakondade õppekorralduse spetsialistid (https://www.ut.ee/et/kontakt/viljandi-kultuuriakadeemia)
Töötajad: Iga töötaja enda töö vahetu korraldaja (https://www.ut.ee/et/kontakt/viljandi-kultuuriakadeemia)


Dekanaat

Üliõpilased (kõik õppeastmed):
hv.dekanaat@ut.ee 
Maria Tamm, 737 5342, maria.tamm.001@ut.ee   
Liina Tojak, 737 5344, liina.tojak@ut.ee