2021 toimunud üritused


Veebipõhine kirjutamislaager
Tartu Ülikool
25.-28. veebruar 2021
Zoom
 

Kultuuriteaduste ja kunstide doktorikool ning Keeleteaduse, filosoofia ja semiootika doktorikool korraldavad 25.-28. veebruaril 2021 doktorantidele veebipõhise kirjutamislaagri ZOOM-is. Täpsemad juhised ja ürituse ajakava saadetakse vastuvõetud osalejatele enne laagri algust e-mailile.

Kirjutamislaagris on võimalik keskenduda oma doktoritöö või teadusartikli kirjutamisele. Lisaks pakume erinevaid kirjutamist toetavaid töötubasid (osalemine vabatahtlik). Osalejatel on võimalus töötada kodus või hotellis. Doktorantidele on broneeritud üheinimese tööruumid Tartus hotellis Sophia. Vastuvõetud osavõtjate majutus, toitlustus ja bussipiletid hüvitatakse doktorikooli poolt. Laagris saab olla kuni 15 osalejat.

Osalejad peavad iga päev allkirjastama digitaalselt osavõtulehe! Seega osalejatel peab olema digiallkirja andmise võimalus.

Tööplaan

Osalemiseks palume kirjutada lühikese tööplaani, kus täpsustate, millise kirjatöö ning tööetapiga soovite kirjutamislaagris tegeleda. Kirjutades tööplaani palun lähtuge allolevatest punktidest:

1. Palun kirjutage natukene lähemalt tekstist/tekstidest, mille kallal kavatsete töötada kirjutamislaagris (näiteks, uurimusküsimused, eesmärgid, töö etapp, jne)

2. Palun tooge välja vaatenurgad, mille kallal plaanite kirjutamislaagris töötada. Siin tuleks silmas pidada eesmärkide püstitamist ja tehtava töö jagamist. Sellest tulenevalt palume välja tuua need aspektid päevade kaupa kirjutus laagri ajal.

3. Tooge julgelt välja, kui on tekkinud, mistahes raskusi kirjutamise ajal. See annab meile võimaluse nende kallal töötada operatiivselt ning võimalusel juhendada probleemide lahendamise osas.

Registreerimine on avatud 7. veebruarini. Vastuvõetud osalejatele saadetakse ajakava, töötubade nimekiri ja mõned tehnilised juhised umbes nädal enne laagrit emailile. Laagrisse võetakse eelisjärjekorras vastu doktorandid, kes saavad osaleda kogu ürituse aja. Registreeru siin

 

Lisainfo: Katarina Damčević, katarina.damcevic@ut.ee

 

Üritust finantseerib Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond (Tartu Ülikooli ASTRA projekt PER ASPERA).