Üritused

 

Veebipõhine kirjutamislaager
Tartu Ülikool
08. –11. juuni 2020
 

Kultuuriteaduste ja kunstide doktorikool ning Keeleteaduse, filosoofia ja semiootika doktorikool korraldavad 08.-11. juunil partnerülikoolide doktorantidele veebipõhise kirjutamislaagri ZOOM-is. Täpsemad juhised ja ürituse ajakava saadetakse vastuvõetud osalejatele enne laagri algust e-mailile.

Kirjutamislaagris on võimalik keskenduda oma doktoritöö või teadusartikli kirjutamisele. Lisaks pakume erinevaid kirjutamist toetavaid töötubasid (osalemine vabatahtlik) ning võimalust kirjutatut arutada ja saada teistelt tagasisidet. Osalejatel on võimalus töötada kodust või töötada ja vajadusel ka majutuda hotellis. Doktorantidele on broneeritud üheinimese tööruumid Tartus hotellis Sophia ja Tallinnas hotellis Pirita Marina Hotel & SPA. Vastuvõetud osavõtjate majutus, toitlustus ja bussipiletid hüvitatakse doktorikooli poolt. Laagris saab olla kuni 25 osalejat.

Osalejad peavad iga päev allkirjastama digitaalselt osavõtulehe! Seega osalejatel peab olema digiallkirja andmise võimalus.

Osalemiseks palume koostada lühikese tööplaani, kus täpsustate, millise kirjatöö ning tööetapiga soovite kirjutamislaagris tegeleda. Tööplaani saab esitada registreerimisvormi kaudu.

Palun registreeru siin

Registreerimine on avatud 25. maini.

Vastuvõetud osalejatele saadetakse ajakava, töötubade nimekiri ja mõned tehnilised juhised umbes nädal enne laagri toimumisaega emailile. Laagrisse võetakse eelisjärjekorras vastu doktorandid, kes saavad osaleda kogu ürituse aja.

              

Lisainfo: Merili Hansen, merili.hansen@ut.ee, 737 6535

 

Kirjutamislaagrit finantseerib Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond (Tallinna Ülikooli ASTRA projekt TLÜ TEE, Tartu Ülikooli ASTRA projekt PER ASPERA, Eesti Kunstiakadeemia ASTRA projekt LOOVKÄRG ning Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia ASTRA projekt EMTASTRA).